[10-1]
Szia!
a gépemen minden kodek van, de mégsem játssza le a videókat és bakikat...
nem tudod mi lehet a baj? |
szerintem hiányoznak a videók.mondjuk feltehetnétek a legviccesebb részleteket
|
| szerintem baki kéne még :D |
A hiányérzetem az, hogy monnyuk Joey menüjében nincsen szinte semmi...De ahoz képest Rachelé tele van....És az oldal stylusa nem az igazi....De nagyon szeretem az oldaladat és képzeld az Én régi Jóbarátokos oldalam címe ugyanez volt csak megszűntettem...Már vagy 2 éve.Ha akarsz msn ezni akkor vegyél fel : [email protected]
Üdv...:Courteney


Igen tudom, azért mert igazából Matt LeBalncról nem nagyon találtam videókat. Rachel menüje azokkal van tele. Majd igyekszem:P.
Üdv: Dorina. |
A hiányérzetem az, hogy monnyuk Joey menüjében nincsen szinte semmi...De ahoz képest Rachelé tele van....És az oldal stylusa nem az igazi....De nagyon szeretem az oldaladat és képzeld az Én régi Jóbarátokos oldalam címe ugyanez volt csak megszűntettem...Már vagy 2 éve.Ha akarsz msn ezni akkor vegyél fel : [email protected]
Üdv...:Courteney

|
A hiányérzetem az, hogy monnyuk Joey menüjében nincsen szinte semmi...De ahoz képest Rachelé tele van....És az oldal stylusa nem az igazi....De nagyon szeretem az oldaladat és képzeld az Én régi Jóbarátokos oldalam címe ugyanez volt csak megszűntettem...Már vagy 2 éve.Ha akarsz msn ezni akkor vegyél fel : [email protected]
Üdv...:Courteney

|
| ezt most kinem szarja le? |
Eladó a Jóbarátok sorozat dvd-n megjelent összes része (divx) avi formátumban. Mind a 10 évad 10 db dvd lemezen. Filmek és Játékok eladók. Érd: [email protected]
sms: 06\70-596-1559 |
Te hulye kocsog rakj fel videot!!

Oh köszike h ien kedvesen szólítottál meg, hogy nem követelőzöl, de az az igazság h felraktam 1 csomót majd még rakok ha nem lenne elég csak neked!!! Dorina |
PLS írjátok meg, hogy mi miányzik még és megpróbálom megcsinálni...!!!!!!!!!
köszi, a szerk.: dorina! |
[10-1]
|